Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

Rea Nel zemgaismas izlietne

ID: 5921
EAN: 5902557356683
SKU: REA-U6330
 • 54.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Uzstādīšanas metode: Zemgaldiņš
Baseina krāsa: Sniegbaltīte
Baseina dziļums (mm) 135 mm
Materiāls: Sanitārā keramika
Izlietnes augstums (mm) 200 mm
Pieskarieties atverei: Nav
Izlietnes garums (mm) 475 mm
Pārplūdes caurums: product_profile.value_YES
Izlietnes platums (mm) 390 mm
Drenāžas atveres diametrs: 45 mm
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Nel White Undermount izlietne Mēs piedāvājam jums skaistu un ārkārtīgi funkcionālu un modernu izlietni. Šis ir izstrādājums, kas lieliski aizpildīs jūsu vannas istabas telpu, vienlaikus saglabājot nevainojamu izskatu un interjera estētiku. *Izlietne ir piemērota uzstādīšanai zem galda un ir izgatavota no augstas kvalitātes sanitārās keramikas. Pateicoties īpašam ražošanas posmam, tas ir izturīgs un viegli tīrāms. h3. *Piemēroti maisītāji un sifoni izlietnei atrodami citās mūsu izsolēs. Lūdzu, aplūkojiet mūsu piedāvājumu.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!