Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

Rea Florisa galda izlietne matēta melna

ID: 9227
EAN: 5902557392339
SKU: REA-U3307
Tehniskie parametri
Uzstādīšanas metode: Galda virsma
Baseina krāsa: Dizains
Baseina dziļums (mm) 130 mm
Materiāls: Sanitārā keramika
Izlietnes augstums (mm) 150 mm
Pieskarieties atverei: Nav
Izlietnes garums (mm) 400 mm
Pārplūdes caurums:
Izlietnes platums (mm) 400 mm
Drenāžas atveres diametrs: 45 mm
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam jums izlietni uz galda virsmas, kas uzsvērs jūsu vannas istabas unikalitāti un stilu. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes keramikas ar ziedu motīvu, kas piešķir unikālu vizuālo efektu. Pateicoties īpašai ražošanas fāzei, tā ir izturīga un viegli tīrāma. Izlietne ir paredzēta uzstādīšanai uz galda virsmas vai skapja, lai jūs varētu sakārtot savu vannas istabu, vienlaikus ietaupot daudz vietas.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!