Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Rea Flexi dušas siena 120

ID: 1752
EAN: 5902557329915
SKU: REA-K1905
 • 265.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Kabīnes izmērs: 120
Krāsa: hroms
Kabīnes tips: Walk-in
Stikla krāsa: Transparentne 6mm
Augstums (mm) 185 mm
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Rea Flexi ir izgatavots no augstas kvalitātes rūdīta stikla ar caurspīdīgu struktūru. Modeli raksturo tā oriģinālais dizains. Nano Easy Clean virsmas apstrāde, ar kuru mēs pārklājām ekrāna stiklu ražošanas posmā, kondensē ūdeni uz stikla virsmas un notecina visus netīrumus. Tas atvieglo vannas istabas uzturēšanu nevainojamā tīrībā.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!