Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

rea5

Veicināšana
Veicināšana

Rea Ferrano 160 brīvi stāvoša vanna

ID: 3606
EAN: 5902557341689
SKU: REA-W0150
 • 1321.00 996.00

  - zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā

  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Vannas tips: brīvi stāvošs
Krāsa: White
Materiāls: akrils
Augstums 72 mm
Garums: 1600 mm
Jauda 214 litru
Iekļauts : sifons + daudzfunkcionāla aizbāzni
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Skaistā un ļoti funkcionālā Ferrano vanna lieliski aizpildīs jūsu vannas istabas telpu, vienlaikus saglabājot nevainojamu izskatu un interjera estētiku. Vanna ir paredzēta uzstādīšanai kā brīvi stāvoša vanna jebkurā vannas istabas vietā. Tas ir izgatavots no izturīga, pret bojājumiem un skrāpējumiem izturīga akrila. Pateicoties īpašam ražošanas posmam, tas ir izturīgs un viegli tīrāms. Poguļpārklājums Spoguļpārklājums ir pēdējais slānis, kas satur fluorpolimēra šķiedras. Tie ir uzklāti, izmantojot antistatisku metodi, kas nodrošina pilnīgi līdzenu vannas virsmu. Spoguļa pārklājums ir ļoti izturīgs, kas lieliski aizsargā vannu no skrāpējumiem un bojājumiem. Vēl viena svarīga priekšrocība ir izturība pret krāsas maiņu, jo, pateicoties pārklājumam, jūs varat baudīt nevainojamu produkta izskatu daudzus gadus.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!