Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

Rea Fenix Chrome vannas krāns

ID: 8355
EAN: 5902557377893
SKU: REA-B8880
 • 138.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Jaucējkrāna tips: vanna
Jaucējkrāna montāža: pie sienas
Materiāls: misiņa
Krāsa: Chrome
Izsmidzinātāja sasniedzamība (mm) 190 mm
Dušas galviņas tips: Keramika - Sedal
Augstums (mm) 105 mm
Savienojuma diametrs: 3/8 collas
Aerators: virs galvas
BOX sistēma: nav
Komplektā šļūtenes: 150 cm
Garantija: 5 gadi
Modelis: Fenix
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam jums Fenix ​​sērijas vannas jaucējkrāna modeli. Pateicoties tā daudzpusībai un pārsteidzošajām estētiskajām vērtībām, komplekts ir lieliska izvēle katras vannas istabas īpašniekiem. Jaucējkrāna modernā forma ir pārklāta ar lāzeru ar 4 kārtīgu augstākās kvalitātes zelta emaljas lāzera pārklājumu. Pateicoties šai tehnikai, akumulators ir aizsargāts pret koroziju, aptraipīšanu un krāsas maiņu.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!