Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

Rea Dafne 60 padziļināta izlietne

ID: 355
EAN: 5902557300600
SKU: REA-U0786
 • 82.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Baseina krāsa: Sniegbaltīte
Baseina dziļums (mm) 125 mm
Materiāls: Sanitārā keramika
Izlietnes augstums (mm) 180 mm
Pieskarieties atverei:
Izlietnes garums (mm) 470 mm
Pārplūdes caurums: product_profile.value_YES
Izlietnes platums (mm) 620 mm
Drenāžas atveres diametrs: 45 mm
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Dafne 60 izlietne ir viens no Rea labākajiem modeļiem, kas paredzēts uzstādīšanai uz skapja vai galda virsmas, padziļinot izlietni. Klienti novērtēja šo izlietni, pateicoties plato loku izmantošanai, kas ļauj nevainojami tīru uzturēt telpu ap izlietni. Izlietne ir ļoti praktiska un funkcionāla. Lieliski piemērots komplektam ar Rea akumulatoriem un sifonu ar pārplūdi.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!