Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

REA AGNES brīvi stāvoša izlietne

ID: 3609
EAN: 5902557342143
SKU: REA-U9906
 • 341.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Uzstādīšanas metode: Pastāvīgā
Baseina krāsa: Sniegbaltīte
Baseina dziļums (mm) 140 mm
Materiāls: Sanitārā keramika
Izlietnes augstums (mm) 870 mm
Pieskarieties atverei:
Izlietnes garums (mm) 455 mm
Pārplūdes caurums: product_profile.value_YES
Izlietnes platums (mm) 455 mm
Drenāžas atveres diametrs: 45 mm
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Agnes brīvi stāvošs keramikas izlietne Monolītā izlietne ir izgatavota no augstas kvalitātes keramikas ar pārplūdi sudraba krāsā. Pateicoties tās vienkāršai un elegantai formai, tā ir ideāli piemērota jebkurai stilīgai vannas istabai. Klasiska izvēle tiem, kas vēlas vannas istabā ienest greznuma pieskārienu. Pateicoties ražošanas procesā izmantotajām modernākajām tehnoloģijām, mūsu izlietne ne tikai izskatās fenomenāli, bet ir arī viegli tīrāma un īpaši izturīga.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!