Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSLV2024

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

LED SIENAS SPOGULIS 90cm FFJ90

ID: 9863
EAN: 5902557396436
SKU: HOM-04400
Tehniskie parametri
Diametrs (mm) 900 mm
Dziļums: 20 mm
Krāsa: Chrome
Stils: mūsdienu
Forma: Apaļš
Modelis: FFJ90
Garantija: 24 mēneši
Power 12 W
Ražotājs: Tutumi
Apraksts

Apaļš spogulis ar LED fona apgaismojumu ir ideāls piedāvājums tiem, kas novērtē lietošanas komfortu un mūsdienīgu dizainu.
Spogulis ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, izskatās lieliski un ir ļoti izturīgs. Tam ir trīs pieskārienu maināmas LED gaismas krāsas – silta, neitrāla un auksta. Ar pirkstu turot nospiestu skārienpaneļa apgaismoto pogu, varat pielāgot gaismas jaudas intensitāti. 110 cm garš balts strāvas vads.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!