Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

LED SIENAS SPOGULIS 70cm FFJ70

ID: 8897
EAN: 5902557385935
SKU: HOM-02823
 • 79.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Diametrs (mm) 700 mm
Dziļums: 20 mm
Krāsa: Chrome
Stils: mūsdienu
Forma: Apaļš
Modelis: FFJ70
Garantija: 24 mēneši
Power 12 W
Ražotājs: Tutumi
Apraksts

Apaļš spogulis ar LED fona apgaismojumu ir ideāls piedāvājums tiem, kas novērtē lietošanas komfortu un mūsdienīgu dizainu.
Spogulis ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, izskatās lieliski un ir ļoti izturīgs. Tam ir trīs pieskārienu maināmas LED gaismas krāsas – silta, neitrāla un auksta. Ar pirkstu turot nospiestu skārienpaneļa apgaismoto pogu, varat pielāgot gaismas jaudas intensitāti. 110 cm garš balts strāvas vads.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!