Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

rea5

LED SIENAS SPOGULIS 70cm FFJ70

ID: 8897
EAN: 5902557385935
SKU: HOM-02823
 • 73.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Diametrs (mm) 700 mm
Platums (mm) 20 mm
Krāsa: Chrome
Stils: mūsdienu
Forma: Apaļš
Modelis: FFJ70
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Tutumi
Apraksts

Apaļš spogulis ar LED fona apgaismojumu ir ideāls piedāvājums tiem, kas novērtē lietošanas komfortu un mūsdienīgu dizainu.
Spogulis ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, izskatās lieliski un ir ļoti izturīgs. Tam ir trīs pieskārienu maināmas LED gaismas krāsas – silta, neitrāla un auksta. Ar pirkstu turot nospiestu skārienpaneļa apgaismoto pogu, varat pielāgot gaismas jaudas intensitāti. 110 cm garš balts strāvas vads.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!