Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

Izvelkamais atvilktņu organizators

ID: 1685
EAN: 5902557330676
SKU: HOM-00001
Tehniskie parametri
Platums (mm) 45 mm
Garums (mm) 31 mm
Augstums (mm) 4 mm
Garantija: 24 mēneši
Materiāls: bambusa
Ražotāja kods: 371432
Ražotājs: Bluegarden
Apraksts

Mēs piedāvājam jums preci, kas atrisinās netīro atvilktņu problēmu. Mūsu organizators palīdzēs jums uzturēt tīrību virtuves atvilktnēs, birojā, kabinetā, bērnu istabā, darbnīcā, dzīvojamā istabā. Salocītā veidā organizatora platums ir 28 cm, un tajā ir 5 dažāda izmēra nodalījumi, bet tā lielākā priekšrocība ir tā, ka to var pagarināt līdz 45 cm, iegūstot 2 lielus nodalījumus. Regulējot platumu, mūsu organizatoru var pielāgot jebkura izmēra atvilktnei.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!