Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Izlietne Keramika SAMI GOLD/WHITE

ID: 4008
EAN: 5902557343171
SKU: REA-U1801
 • 130.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Uzstādīšanas metode: Galda virsma
Baseina krāsa: zelta/balts
Baseina dziļums (mm) 100 mm
Materiāls: Sanitārā keramika
Izlietnes augstums (mm) 120 mm
Pieskarieties atverei: Nav
Izlietnes garums (mm) 360 mm
Pārplūdes caurums:
Izlietnes platums (mm) 360 mm
Drenāžas atveres diametrs: 45 mm
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam jums skaistu un ļoti funkcionālu un modernu izlietni SAMI Gold White. Tas ir izstrādājums, kas lieliski aizpilda jūsu vannas istabas telpu, vienlaikus saglabājot nevainojamu interjera izskatu un estētiku. Izlietne ir piemērota uzstādīšanai uz galda virsmas vai skapīša. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes sanitārās keramikas. Pateicoties īpašajam ražošanas posmam, tas ir izturīgs un viegli tīrāms, un krāsa neizbalē arī pēc daudziem gadiem. Atbilstošus veidgabalus un aizbāžņus savai izlietnei varat atrast citās mūsu izsolēs. Aicinām jūs iepazīties ar mūsu piedāvājumu. Sami izlietne tika izgatavota, izmantojot jaunāko SLIM EDGE tehnoloģiju, kas ļāva iegūt formu ar neticami plānām malām. Viss tika pabeigts ar šīs sezonas karstāko krāsu. Izlietne kombinācijā ar baltajiem krāniem veido perfektu duetu, kas iepriecinās ikvienu. Attēlā redzami Zelta krāni un korķi ar tādu pašu skaistu krāsu kopā ar Lugango izlietni.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!