Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

GOYA 60cm CONGLOMERATIC izlietne + rāmis

ID: 4769
EAN: 5906366004681
SKU: KPL-U8901
Tehniskie parametri
Uzstādīšanas metode: Apturēts
Baseina krāsa: Sniegbaltīte
Baseina dziļums (mm) 90 mm
Materiāls: Konglomerāts
Izlietnes augstums (mm) 140 mm
Pieskarieties atverei:
Izlietnes garums (mm) 600 mm
Pārplūdes caurums:
Izlietnes platums (mm) 370 mm
Drenāžas atveres diametrs: 45 mm
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Piedāvājam jums skaistu, ļoti funkcionālu un modernu izlietni. Tas ir produkts, kas lieliski aizpildīs jūsu vannas istabas telpu, vienlaikus saglabājot nevainojamu izskatu un interjera estētiku. Izlietne ir izgatavota no augstas kvalitātes konglomerāta melnā matētā krāsā. To var piekārt vai uzstādīt tieši uz galda virsmas.

Pie atbilstošajiem aizbāžņiem, krāniem un sifoniem var atrast mūsu veikalā.

Konglomerāts – Perfect Surface ir materiāls, no kura ir izgatavots izlietne Goya. To raksturo izcila izturība – gan pret mehāniskiem bojājumiem, gan pret skrāpējumiem vai pat augstām temperatūrām.

Solida un rūpīga izgatavošana nodrošinās ērtu un drošu lietošanu. Papildus izcilajai izturībai konglomerāts, neraugoties uz tā matēto krāsu, ir ļoti viegli tīrāms.

Konglomerāta izlietnes ir arī ērta izvēle cilvēkiem, kuri novērtē estētiku un vienkāršību vienā. Šī materiāla galvenās iezīmes ir moderns stils un augsta izturība.

*Ietverts speciāls rāmis.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!