Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

Dušas paliktnis Magnum CARRARA BLACK 90x90

ID: 10360
SKU: REA-K7008
Tehniskie parametri
Krāsa: Akmens imitācija
Materiāls: kompozyt SMC
Augstums (mm) 25 mm
Platums (mm) 900 mm
Garums (mm) 900 mm
Izplūdes vieta: īsākā pusē
Izplūdes caurules diametrs (mm) 120 mm
Iekļauts smaku uztvērējs: product_profile.value_YES
Typ brodzika: Nisko profilowy
Montāža: Uz grīdas, embedded in the floor
Papildu funkcijas: Odporność na zmiany temperatury
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Piedāvātais Magnum dušas paliktnis ir kvalitātes, funkcionalitātes un estētikas harmonija. Dušas paliktni var novietot uz grīdas, iestrādāt grīdā un sagriezt pēc vēlēšanās, padarot to universālu un piemērotu jebkuram interjeram.

Augstas kvalitātes kompozītmateriāls

Mūsu dušas paliktnis ir izgatavots no Smc kompozītmateriāla, kas ir īpaši izturīgs pret mitrumu, mehāniskiem bojājumiem un mazgāšanas līdzekļiem, kas nozīmē produkta neparasto izturību, vieglumu un eleganci.

Smc kompozītmateriālu pārklājums, kas imitē akmeni, pateicoties tā īpašībām, nereaģē uz temperatūras izmaiņām, padarot to patīkamu lietošanu.

Zema profila dizains

Tas nodrošina ērtu un drošu dušas lietošanu, vienlaikus radot elegantu vannas istabas izskatu. Zemais dušas paliktņa profils lieliski iekļaujas mūsdienu dizaina tendencēs un ļauj uzstādīt vienā līmenī ar grīdu, novēršot jebkādus šķēršļus dušas ikdienas lietošanai. Šis risinājums garantē ne tikai komfortu, bet arī vieglu tīrīšanu.

Dušas paliktnis ir paredzēts klasiskai uzstādīšanai un iestrādāšanai grīdā.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

    Informatīvais biļetens

    *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!