Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Dušas paliktņa slīpuma josla 120cm Brush Gold

ID: 9529
 • 51.00 51.00

  - zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā

  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Augstums: 13-27 mm
Garums: 1200 mm
Platums: 40 mm
Tērauda biezums (mm): 1 mm
Garantija: 24 mēneši
Krāsa: Brush Gold
Side: Right, Left
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mūsu slīpuma josla ir inovatīvs risinājums, kas nodrošina ne tikai funkcionalitāti, bet arī estētiku vannas istabā. Tās galvenais uzdevums ir nomaskēt neizskatīgas malas, veidojot nogāzi uz kanalizāciju. Minimālistisks, mūsdienīgs dizains lieliski sader ar dažādiem vannas istabas dizaina stiliem. Sloksne ir izgatavota no augstas kvalitātes tērauda, ​​izturīga pret mitrumu un mazgāšanas līdzekļiem, kas garantē ilgstošu izturību un viegli uzturējamu tīru.
Ir iespēja pašam sagriezt sloksni atbilstošā garumā.

Sloksnes ir pieejamas dažādos izmēros un krāsās, kas ļauj tās pielāgot atbilstoši savām vajadzībām.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!