Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

Rea Stone dušas paliktnis Stone 80 x 100

ID: 5506
EAN: 5902557332977
SKU: REA-K9756
 • 217.00

  Piegādes informācija: 2-4 dienas

 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

product.technical_params
Materiāls: kamień mineralny
Krāsa: czarny
Dušas teknes augstums: 3 cm
Izplūdes vieta: przy krótszym boku
Iekļauts smaku uztvērējs: product_profile.value_YES
Garantija: 5 lat
Ražotājs: Rea
Apraksts

Dušas paliktņi ir perfekti visos aspektos. Dušas teksturas* skaistā ārējā tekstūra lieliski atveido dabīgo akmeni. Tā lieliski iederēsies jūsu vannas istabas modernajā interjerā, izceļot tās skaistumu un padarot ikdienas lietošanu par neaprakstāmu prieku. ir izgatavots no dabiskas tekstūras minerālakmens. Tas ir materiāls ar ilgu kalpošanas laiku un cietību, turklāt tas ir patīkami silts uz tausti. No šī materiāla izgatavotās dušas teknes ir pilnīgi gludas, stabilas un tās var uzstādīt tieši uz grīdas. Papildu priekšrocība ir tā, ka malas un leņķi ir pilnīgi taisni, tāpēc tos var montēt bez javas. Tā tekstūra ar dabīgā akmens izskatu lieliski iederēsies mūsdienīgā iekārtojumā, taču labi iederēsies arī klasiskos universālajos interjeros. Dabīgais akmens ir piemērots daudziem vannas istabas dizainiem, īpaši mūsdienīgiem. Šī iemesla dēļ ir vērts interesēties par produktiem, kas no tā izgatavoti. Mūsu veikalā mēs piedāvājam pievilcīgu akmens dušas paliktni, kas ir laba izvēle mājām, dzīvokļiem un arī viesnīcu vannas istabām. Dušas teknes skaistā ārējā struktūra lieliski atveido dabīgo akmeni. Tas lieliski iederēsies modernā vannas istabas interjerā, izceļot tās skaistumu. Turklāt tas padarīs ikdienas dušas lietošanu daudz patīkamāku. Dušas paliktnis ir izgatavots no dabiskas tekstūras minerālakmens. Tas ir materiāls ar ilgu kalpošanas laiku un cietību, turklāt tas ir patīkami silts uz tausti. Akmens dušas paliktnis ar savu tekstūru un eleganto krāsojumu lieliski iederas gan modernā, gan klasiskā, kā arī universālā dizainā. No šī materiāla izgatavotās dušas teknes ir pilnīgi gludas, stabilas un tās var uzstādīt tieši uz grīdas. Papildu priekšrocība ir ideāli taisnās malas un leņķi, kas ļauj tos uzstādīt bez javas. Tas viss nozīmē, ka mūsu piedāvātais 80×100 akmens dušas paliktnis būs ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī maksimāli funkcionāls. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, tas nodrošina augstu mehānisko izturību un izturību pret ārējām ietekmēm. Tāpēc akmens dušas paliktnis būs ilgtermiņa pirkums.

Jautājiet par produktu

product.attachment

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

  .