Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

BENTO Slēptās dušas komplekts Gold BOX

ID: 4388
EAN: 5902557345267
SKU: REA-P4893
 • 230.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Būvmateriāls: Nerūsējošais tērauds
Dušas komplekta apdare: zelts
BOX sistēma: ir
Termostatiskā galva:
Lietus duša izmērs: 25 x 25 cm
Dušas savienojums: 1/2 collas
Iekļauts: Slēptas uzstādīšanas maisītājs, lietus duša, dušas rokturis, dušas šļūtene 1500 mm, tālruņa klausuli, klausules turētājs, fascijas
Funkcijas: system ANTI-CALC, złącze kulowe umożliwiające dowolne ustawienie deszczownicy
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam jums jauno modeli, kas ir Bento sērijas zem virsmas montējamais komplekts. Pateicoties tā daudzpusīgumam un neticamajām estētiskajām īpašībām, šis komplekts ir lieliska izvēle visu veidu vannas istabu īpašniekiem. Virsmas montāžas elementu modernā forma ir 4 reizes lāzerpārklāta ar visaugstākās kvalitātes pārklājumu gaiši zelta krāsā. Pateicoties šim paņēmienam, krāns ir aizsargāts pret koroziju, bojāšanos un krāsas maiņu. Komplektā ietilpst Ultra Thin 2 mm 25 cm kvadrātveida lietus duša, maisītājs ar atklātiem un slēptiem komponentiem, šļūtene ar klausuli un vietas komplekts. Bento komplekts ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri meklē netradicionālus risinājumus un vēlas izveidot oriģinālu un unikālu savu sapņu vannas istabu.

Jautājiet par produktu

product.attachment

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!