Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Rokturi, lietus dušas

Patīkama un atsvaidzinoša duša? Dušas galva sniegs jums unikālu atpūtu silta vai vēsa ūdens straumēs. Tas ne tikai padarīs ikdienas dušu par prieku, bet arī veiksmīgi izdaiļos jebkuru vannas istabu, uzlabojot tās funkcionalitāti. Kombinācijā ar klasisko klausuli vannas istabas dušas izskatās eleganti un uzlabo jūsu komfortu. Jūs varat iestatīt ideālo ūdens temperatūru (pateicoties termostatam, tas būs ļoti vienkārši) un sajust miljoniem šļakatu pilienu uz sava ķermeņa. duša ir arī lielisks risinājums vecāka gadagājuma cilvēkiem un ikvienam, kam dušā ir grūti turēt roku dušu. Atbrīvojot rokas, viņiem būs vieglāk droši peldēties, vienkārši stāvot kabīnē. h2. Lieta lietusgāzes mūsu diapazonā. Palielinoties interesei par lietus dušām, mūsu piedāvājumā ir parādījušies vairāki vannas istabas aprīkojuma varianti. Tās, cita starpā, atšķiras pēc uzstādīšanas veida (atklātas un slēptas), kā arī pēc pieejamajām funkcijām un formas. Kvadrātveida lietus dušas ir populāras un ļoti dizaina. Tām ir liela virsma ar izkaisītiem caurumiem, pa kuriem plūst ūdens. h2. * Kādi elementi veicina rokas lietus duša lietošanas ērtumu? – izturīga konstrukcija, kurā izmantots nerūsējošais tērauds, kas ir izturīgs pret mitrumu un augstām temperatūrām un nav pakļauts korozijai, – termostats pastāvīgas ūdens temperatūras iestatīšanai, – iespēja regulēt ūdens plūsmas intensitāti – maiga vai intensīva straume, – rokas dušas gadījumā – atbilstošs roktura diametrs, lai rokturis lieliski turētos rokā, – augšējai dušai – iespēja brīvi regulēt augšējās dušas rokas novietojumu un leņķi. Mēs piedāvājam gan pie griestiem montējamu* lietus dušu, gan pie sienas montējamu versiju. smidzinātāja rokturis ir atbilstoša izmēra un garuma, kas nodrošina lielāku sasniedzamību dušas kabīnes iekšpusē. Nevilcinieties iepirkties tiešsaistē mūsu vannas istabu aprīkojuma veikalā.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.