Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

Universāls dušas rullis Rea

ID: 1106
SKU: REA-A0701
 • 1.00
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

product.technical_params
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam jums augstas kvalitātes dušas rullīti. Tas ir piemērots lielākajai daļai DIY veikalos pieejamo dušas kabīņu neatkarīgi no ražotāja. Rullīša galvenā priekšrocība ir tā ražošanā izmantotie materiāli. Korpuss ir izgatavots no īpaši izturīga Abs materiāla, un rullīšu turētājs ir izgatavots no 100% cinkota misiņa, kas pārklāts ar vienslāņu elektrolītisku pārklājumu. Iepakojumā ir: dubultais augšējais rullītis – 1 gab.

Jautājiet par produktu

product.attachment

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

  .