Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

Rea Space In Black dušas kabīne 80x100 + melns Savoy dušas paliktnis

ID: 6957
 • 546.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Kabīnes izmērs: 80x100
Krāsa: Black
Kabīnes tips: Stūris
Stikla krāsa: Transparentne 6mm
Atvēršanas metode: Bīdāmās
Montāža: Uz dušas paliktņa vai uz grīdas
Augstums (mm) 1950 mm
Dušas kabīnes virziens: Universal
Garantija: 24 mēneši
Easy Clean pārklājums:
Ražotājs: Rea
Apraksts

Mēs piedāvājam jums skaistu un ārkārtīgi funkcionālu Space IN stūra kabīni. Šis ir produkts, kas lieliski aizpildīs jūsu vannas istabas telpu, vienlaikus saglabājot nevainojamu interjera izskatu un estētiku. Pateicoties melnajiem apdares elementiem, mūsu izstrādājums ir ārkārtīgi universāls un noteikti iederēsies Jūsu sanitārās telpas dekorā. Pateicoties tā dizainam, Space IN kabīni ļauj uzstādīt uz dažāda augstuma dušas paliktņa vai tieši uz grīdas. Dušas durvis bīdāmas uz iekšu, kas palīdz praktiski izmantot vannas istabu.

Tiem ir Easy Clean aizsargpārklājums, kas atvieglo salona tīrību. Pateicoties īpašai ražošanas fāzei, tie ir izturīgi un viegli tīrāmi.

Melnā krāsa tiek uzklāta ražošanas procesā un pēc tam divas reizes sacietē kopā ar lapu 600-800°C temperatūrā. Tas garantē 100% izturību un izturību pret skrāpējumiem un mehāniskiem bojājumiem. Šī ir vienīgā metode, kas nodrošina visaugstāko kvalitāti un izturību.

Mūsu salonā izmantojam inovatīvu durvju atvēršanas sistēmu – Autoline.

Space IN kabīnes modelim ir efektīva bīdāmā sistēma, kas ļauj viegli atvērt un aizvērt durvis, pamatojoties uz četriem atsevišķiem rullīšiem. Durvis gludi slīd uz iekšu, kas padara kabīni ārkārtīgi praktisku, īpaši mazās vannas istabās ar ierobežotu telpu. Atvērtās durvis nesniedzas ārpus kabīnes, atvieglojot pašas vannas istabas izmantošanu, nesamazinot telpu salonā.

Atvēršanas sistēma ir izstrādāta tā, lai darbotos nevainojami vienmērīgi daudzu gadu lietošanas laikā.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!