Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

rea5

Dušas paliktnis Grand Black 80x100

ID: 6414
EAN: 5902557363575
SKU: REA-K4593
 • 260.00
  Piegādes informācija: 2-4 dienas
 • -
  +
 • Izvēlētais variants tagad nav pieejams.

  Paziņot man, kad tas parādīsies:

Tehniskie parametri
Materiāls: minerālu akrils
Izplūdes vieta: īsākā pusē
Iekļauts smaku uztvērējs: product_profile.value_YES
Garantija: 24 mēneši
Ražotājs: Rea
Apraksts

Acrylic Mineral ir unikāls un inovatīvs materiāls, ko raksturo neparasta izturība un ilgmūžība. Ideāls notekas slīpums un novietojums padara izstrādājumu ļoti viegli un patīkami lietojamu. Dušas paliktņi ir perfekti visos aspektos. Dušas teknes skaistā ārējā struktūra lieliski atveido dabīgo akmeni. Tā lieliski iederēsies jūsu vannas istabas modernajā interjerā, izceļot tās skaistumu un padarot ikdienas lietošanu par neaprakstāmu prieku.

rokasgrāmatas un lejupielādes

Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

  Informatīvais biļetens

  *Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!